Poznajmy się!

Skąd wzięła się i jak powstała marka Galopem Horse&Rider?

Marka Galopem Horse&Rider powstała z pasji i miłości do koni, w oparciu o moje własne jeździeckie bolączki i marzenia, a przede wszystkim tę jedną, najważniejszą potrzebę – ubrań doskonałej jakości, w których forma nie przerasta treści, a za fajnym designem idą komfort i niezawodność.

Galopem Horse&Rider to spełnienie moich własnych marzeń i wyobrażeń o dobrym sprzęcie. To najwyższa jakość, która absolutnie nigdy nie idzie na kompromisy, kroje zaprojektowane specjalnie dla jeźdźców, ubrania w całości uszyte w Polsce przez prawdziwych pasjonatów i design, który wyraża moją jeździecką filozofię partnerstwa, szacunku, wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności.

Wszystkie ubrania marki Galopem Horse&Rider przetestowałam na sobie i swoim koniu, a projektując je myślałam o jeźdźcach takich, jak ja – pasjonatach, dla których nie ma granic i przeszkód nie do przeskoczenia.

galopem_17056

Kim jestem?

Mam na imię Kaja, jestem jeźdźcem i pasjonatem, a konie towarzyszą mi od dziecka. Od czterech lat w mojej jeździeckiej przygodzie towarzyszy mi mój własny koń – Fabian zaadoptowany z Fundacji Centaurus, który zmienił moje podejście do jazdy konnej, wszedł w moją codzienność z kopytami i zmienił mnie nie tylko jako jeźdźca, ale i jako człowieka. Dzięki niemu i razem z nim odkrywam jeździectwo oparte o poszanowanie końskiej biomechaniki, jeździectwo subtelne i lekkie jak piórko, jeździectwo, które zaczyna się w ludzkiej głowie, a nie mięśniach. Od roku jestem też mamą i codziennie udowadniam, że macierzyństwo można połączyć z pasją i realizacją własnych marzeń, jeśli tylko dobrze organizuje się czas i korzysta ze sprzętu, który doskonale spełnia swoją funkcję i nigdy nie zawodzi. Taki właśnie sprzęt, dla którego jakość jest najważniejszym priorytetem tworzę w Galopem Horse&Rider.

Made in Poland

Wierzę, że w relacji z koniem szczerość i jakość mają wielkie znaczenie. Drogi na skróty, rozwiązania tymczasowe i drobne oszustwa w jeździectwie prowadzą donikąd, bo konia nie da się oszukać. Tworząc markę Galopem Horse&Rider staram się, by była prawdziwa i reprezentowała najwyższą jakość. Wszystkie moje ubrania znam od pierwszej nitki, bo od samego początku powstają lokalnie, w Polsce, a dzięki temu wiem, że każda bluza i każdy Tshirt to dzieło rąk prawdziwych pasjonatów – projektantów, szwaczek i drukarzy, którzy nie tylko znają się na swojej pracy, ale i wkładają w nią mnóstwo serca. W Galopem Horse&Rider, podobnie jak w relacji z końmi, nie ma miejsca miejsca na fuszerkę, na drogę na skróty, nie ma miejsca na oszustwa i kiepską jakość. Wszystkie moje ubrania zostały stworzone z myślą, że będą swoim nowym właścicielom służyć przez lata – w deszczu, śniegu, na słońcu i wietrze, na hali, pastwisku, w stajni i na ujeżdżalni. Wszystkie powstały w Polsce, z tkanin i materiałów najwyższej jakości, powstały z miłości i pasji, mojej – do koni, a rzemieślników, którzy swoimi rękami stworzyli markę Galopem Horse&Rider – do szycia i projektowania.

Newsletter

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading